English English Polski Polski Українська Українська

Koło Brzana Częstochowa. Charytatywne wędkowanie dla Ukrainy. – Towarzystwo Patriotyczne KRESY

Koło Brzana Częstochowa. Charytatywne wędkowanie dla Ukrainy.

13 marca na Zbiorniku „Ciepłym” Wodociągów Częstochowskich
Miało być zwyczajne otwarcie sezonu, a będą otwarte Charytatywne Zawody dla Ukrainy. Zapraszamy na 13 marca. Jesteśmy pewni, że to będzie wyjątkowa, wędkarska niedziela.

Nasze Koło Brzana Częstochowa zorganizuje imprezę wspólnie z Kołem Hutmar, które od jakiegoś czasu jest gospodarzem łowiska. Będą puchary, atrakcyjne nagrody, gorące posiłki. W związku z tym, że ilość miejsc na łowisku jest ograniczona (postaramy się przygotować około 60 stanowisk), warto pospieszyć się z zapisami.
Rywalizować będziemy w dwóch kategoriach: spławikowej i feederowej. Przygotujemy oczywiście dwie pule nagród. Najlepsi, o ile będą sobie tego życzyć, swoje wygrane będą mogli przekazać do „koszyka licytacji”, gdzie już jest sprzęt wędkarski ufundowany przez sklepy Brzana oraz Iro, a będą też inne wartościowe rzeczy.
Dochód z imprezy (oprócz licytacji także wpisowe) przekażemy potrzebującym pomocy w ogarniętej wojną Ukrainie. Część zebranej kwoty trafi tam za pośrednictwem działającego w Częstochowie Towarzystwa Patriotycznego Kresy.
Jeżeli znacie kogoś kto chciałby wspomóc naszą inicjatywę, zapraszamy do współpracy.

A teraz garść informacji organizacyjnych.
Zawody „Charytatywne Wędkowanie dla Ukrainy” odbędą się w niedzielę 13 marca
Dwie kategorie: feeder i spławik
Wpisowe: 50 zł
Zapisy pod nr tel.: 512 048 808 (Brzana), 791 995 916 (Hutmar)
Zbiórka: godz. 7.00
Start zawodów: 8.30
Rozegrana zostanie jedna, 4-godzinna tura.